hgs  eokul   lgs   kyk  
  24.02.2024  

SGK Koli Takip Programı Hakkında

Bilindiği üzere Sosyal Güvenlik Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü tarafından uygulamaya alınan Koli Takip Programı 4 yılı aşkın bir süredir meslektaşlarımızın rahat ve sıra beklemeden reçetelerini teslim etmelerine olanak vermekteydi.

SGK ile yaptığımız görüşmede program ile ilgili destek alınan firma ile yaşanan sıkıntılar dile getirilmiş ve eylül ayı reçete teslimlerinde ilgili programın kullanılamayacağı tarafımıza bildirilmiştir. Bunun üzerine Yönetim Kurulumuz, ilgili firma ile görüşerek sorunun çözümüne çalışmış, firmanın eczane bazında yıllık ücret talebinin tarafımızca uygun bulunmaması üzerine, SGK ile ortak bir proje yürütülerek yeni bir program hazırlanmasına ve meslektaşlarımızın kullanımına açılması kararlaştırılmıştır.

Bu çalışmada Odamız bilgi işlem birimi tarafından hazırlanan Koli Rezervasyon ve Takip Uygulaması personelimizin özverili çalışmaları ile kısa sürede bitirilmiş, test çalışmaları tamamlanarak Kurumun bilgi işlem birimine teslim edilmiştir.

Bugüne kadar kullanmış olduğunuz SGK Koli Takip Programı (client) bundan sonra kullanılmayacaktır.

Yeni Koli Rezervasyon ve Takip Uygulaması kullanımında izlenecek yolu aşağıda bilgilerinize sunuyoruz.

Yeni Uygulama hakkında bilgi için tıklayınız.

Yeni Uygulamaya giriş için tıklayınız.

Not: Odamızın Bilgi İşlem Birimi 27 Ağustos 2010 Cumartesi günü yaşanabilecek olası problemler için açık olacaktır. E-posta yoluyla veya telefon ile ulaşabilirsiniz.

E-posta adresi : koli@ieo.org.tr
Telefon : 0-212-217 61 91 (Dahililer : 143-144-145)

Konular